tel. +48 85 745 40 50

Newsletter

Zapisz sie na newsletter Hotelu 3Trio i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Komunie

Pierwsza Komunia to bardzo ważny i uroczysty dzień dla naszych dzieci i dla rodziny, która przybywa do państwa by cieszyć się wspólnie.

Staramy się w tym wyjątkowym dniu wyręczyć rodziców od trudu przygotowań przyjęcia dla Państwa gości, gwarantując profesjonalną obsługę oraz indywidualnie dobierane menu. Oferujemy 3 dania gorące w cenie 150zł za osobę, 100zł dziecko do 10 lat. W każdym zestawie proponujemy przekąski z ryb, drobiu, półmiski wędlin wyrób własny, sałatki, dodatki, napoje zimne i gorące, lody, własne wyroby cukiernicze oraz tort komunijny. W naszej ofercie znajduje się również możliwość zamówienia cateringu na tę okoliczność. W kwocie 100zł/osoba proponujemy: zupę, danie główne, zestaw zimnych przekąsek, sałatki oraz ciasto. Wszystko przygotowywane jest jest na jednorazowych półmiskach. Oferta obowiązuje przy zamówieniu dla minimum 10 osób, odbiór własny.

 

Prowadzimy program animacyjny dla dzieci, zapewniający organizację czasu dla najmłodszych w czasie przyjęcia, poprzez gry, zabawy i konkursy. Zapewniamy oprawę muzyczną.

Polecamy duży, wewnętrzny ogród - z dala od ulicznego zgiełku i hałasu gwarantujący bezpieczeństwo bawiących się dzieci, będących pod opieką animatora.

-35%  MEGA DEAL
noc
od 180
No breakfast
noc
od 153
Ul. Hurtowa 3
15-399 Białystok, Polska
Tel.:+48 85 745 40 50
hotel@hotel3trio.pl
 

Realizacja: PROFITROOM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij