tel. +48 85 745 40 50

Newsletter

Zapisz sie na newsletter Hotelu 3Trio i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi ofertami.

TRIO Superior

Restauracja TRIO Superior.

Restauracja Trio Superior - od lutego 2012 w nowym awangardowym wystroju. Stylistyka wytwornego Vintage o amarantowo- diamentowych barwach z eleganckim barem, oraz wygodną, 12-osobową logią jest idealnym miejscem na przyjęcie dla 130 gości. Nowoczesne oświetlenie LED RGB pozwala wybrać kilkanaście wersji kolorystyki sali- więc możemy sie dostosować do koloru dodatków każdej panny młodej. Bezpośrednie wejście do zadbanego ogrodu z altaną i parasolami latem daje wytchnienie bawiącym się. Rozmieszczenie stołów jest zawsze ustalane indywidualnie, a świeże kwiaty na stołach, to u nas standard bez dopłat.

Podświetlana, starannie upięta dekoracja stołu Nowożeńców w bardzo efektowny sposób podkreśla wagę nowo zaślubionej pary i świadków tego wydarzenia. Jest to element dominujący w wystroju całego przyjęcia.

Trio Violet

Trio Violet - o kolorystyce z przewagą modnego fioletu dla 80 gości. Tak samo jak sala restauracyjna w  lutym 2012 uzyskała całkowicie nowy wystrój. Utrzymana w stylu wytwornego Vintage w całości koresponduje z amarantowo- diamentową barwą sali restauracyjnej Trio Superior. Tu również oferujemy możliwość wyboru kilkunastu wersji kolorystyki, dzięki technologii LED RGB. Przestronna o powierzchni 170m2 sala na planie kwadratu. Ze względu na swój regularny kształt, bardzo elegancką i modną kolorystykę bardzo często wybierana na przyjęcia. Sala posiada niezależne wyjście i zejście do ogrodu.

Obie sale, restauracyjna Trio Superior i Violet, po rozsunięciu profesjonalnej, dźwiękoszczelnej ściany, tworzą jedną rozległą przestrzeń dla 280-osobowego przyjęcia.

Wszystkie nasze sale posiadają wentylację i klimatyzację.

 

-35%  MEGA DEAL
noc
od 180
No breakfast
noc
od 153
Ul. Hurtowa 3
15-399 Białystok, Polska
Tel.:+48 85 745 40 50
hotel@hotel3trio.pl
 

Realizacja: PROFITROOM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij