tel. +48 85 745 40 50

Newsletter

Zapisz sie na newsletter Hotelu 3Trio i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Konferencje w Białystoku

Sale konferencyjne Hotelu 3 Trio

Idealne miejsce na Twoją konferencję? Białystok!

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Hotelu 3 Trio to osiem klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, o niebanalnym, nowoczesnym wystroju wnętrz.
Wszystkie sale są wyposażone w sprzęt niezbędny do efektownego przeprowadzenia prezentacji czy konferencji - projektory, system nagłośnienia, mikrofony, monitory i flipcharty. Na życzenie organizatorów zadbać możemy o dodatkowe wyposażenie w zależności od potrzeb danej konferencji. W obiekcie dostępne jest szybkie łącze WiFi.
Udostępniamy 792 m2 powierzchni konferencyjnej, która może przyjąć do 700 osób. Zaletą wszystkich naszych wnętrz jest ich naturalne oświetlenie z możliwością pełnego zaciemniania. 

Nasze sale konferencyjne w mieście Białystok wybierane są przez polskie i zagraniczne firmy. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, których pozytywne opinie najlepiej dokumentują nasze doświadczenie w zakresie organizacji konferencji w Białymstoku.

Naszą najbardziej reprezentatywną salą jest sala konferencyjna Glamour o powierzchni 206 m2 i wysokości czterech metrów, na którą można wjechać wozem strażackim przez drzwi o wymiarach 3x4 m. Sala Glamour posiada własne patio i przestronny ogród, idealny na garden party.

Jako jedyny hotel w Białymstoku posiadamy wideoterminal full HD do obsługi wideokonferencji poprzez szyfrowane łącze - doskonałe narzędzie do przeprowadzania rozmów, posiedzeń i negocjacji na odległość.

Kontakt: marketing@hotel3trio.pl

Wybierz sale konferencyjne Hotelu 3 Trio Białystok!
Zobacz jak wiele możemy zrobić dla Twojego biznesu!

-35%  MEGA DEAL
noc
od 180
No breakfast
noc
od 153
Ul. Hurtowa 3
15-399 Białystok, Polska
Tel.:+48 85 745 40 50
hotel@hotel3trio.pl
 

Realizacja: PROFITROOM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij