tel. +48 85 745 40 50

Newsletter

Zapisz sie na newsletter Hotelu 3Trio i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wesele w Białymstoku

Sale weselne Hotelu 3Trio Białystok

Planujesz organizację wesela w Białymstoku? Sale weselne Hotelu 3Trio, nasza wyśmienita kuchnia, wsparcie organizacyjne i nienaganna obsługa, sprawią, że przyjęcie weselne będzie sukcesem.

Wesele to wyjątkowe przyjęcie wieńczące wielomiesięczny okres pracowitych przygotowań przyszłych małżonków do ceremonii zaślubin. Nie czas tu na eksperymenty i niepewne wybory. Warto wybrać miejsce sprawdzone, doskonale przygotowane, które może pochwalić się bogatym doświadczeniem w podejmowaniu gości weselnych.

By wyprawić idealne przyjęcie ślubne należy znaleźć "trio doskonałe", tj. miejsce łączące 3 najważniejsze zalety:

  • gustowne wnętrza,
  • niezawodną obsługę,
  • i wyśmienitą kuchnię.

Hotel 3 Trio z powodzeniem organizuje wesela i udostępnia sale weselne w samym sercu Białegostoku. Każdorazowo proponujemy szeroki wybór pozycji kulinarnych, które uwzględnić można w menu, ale nasz zespół kucharzy jest otwarty na Państwa życzenia i sugestie. Dbamy o dekorację sali, ale i w tej kwestii decydujący głos mają organizatorzy wesela. Na życzenie, za dodatkową opłatą, aranżujemy konsultacje i usługi fryzjerów, kosmetyczek, florystów i stylowe usługi transportowe. Wynajmij więc u nas salę weselną! Białystok to miejsce, którego nigdy nie zapomnicie!

Będziemy zaszczyceni mogąc gościć Ciebie w Hotelu 3 Trio w Białymstoku. Nasze 3 gwiazdki to gwarancja standardu i zobowiązanie, którego zawsze dotrzymujemy. Twoi goście będą zadowoleni, a wesele w Białymstoku zostanie zapamiętane jako wyjątkowo udane.

3Trio - najlepsze wesela w Białymstoku!

-35%  MEGA DEAL
noc
od 180
No breakfast
noc
od 153
Ul. Hurtowa 3
15-399 Białystok, Polska
Tel.:+48 85 745 40 50
hotel@hotel3trio.pl
 

Realizacja: PROFITROOM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij