Hotel 3 Trio, Białystok
Hotel 3 Trio, Białystok
Hotel 3 Trio, Białystok
Tło bannera

Komunie

Tło bannera

Komunie

Pierwsza Komunia to bardzo ważny i uroczysty dzień dla naszego dziecka i rodziny, która przybywa do Państwa, by cieszyć się wspólnie.

Wyśmienite menu

W tym wyjątkowym dniu staramy się wyręczyć rodziców od trudu przygotowań, gwarantując profesjonalną obsługę oraz wyśmienite menu. W ofercie na 2021 rok znajdują się 3 dania gorące w cenie 170zł za osobę dorosłą, 100zł dziecko do 10 lat.

W każdym zestawie proponujemy przekąski z ryb, drobiu, półmiski wędlin wyrób własny, sałatki, dodatki, napoje zimne i gorące, lody, własne wyroby cukiernicze oraz tort komunijny. Dodatkowo animacje dla najmłodszych.

Wyśmienite menu
Wyśmienite menu
catering

Catering na przyjęcie

W naszej ofercie znajduje się również możliwość zamówienia cateringu na tę okoliczność. W kwocie 100zł/osoba proponujemy: zupę, danie główne, zestaw zimnych przekąsek, sałatki oraz ciasto. Wszystko przygotowywane jest na jednorazowych półmiskach. Oferta obowiązuje przy zamówieniu dla minimum 10 osób, odbiór własny.

Miejsce do zabawy

Prowadzimy program animacyjny dla dzieci, zapełniając czas dla najmłodszych poprzez gry, zabawy i konkursy. Zapewniamy również oprawę muzyczną.

Polecamy duży, wewnętrzny ogród - z dala od ulicznego zgiełku i hałasu gwarantując bezpieczeństwo bawiących się dzieci, będących pod opieką animatora.

Catering na przyjęcie
play
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij