Hotel 3 Trio, Białystok
Hotel 3 Trio, Białystok
Hotel 3 Trio, Białystok
Tło bannera

Konferencje w Białymstoku

Poznaj naszą ofertę konferencyjną

Centrum konferencyjno-szkoleniowe Hotelu 3 Trio to osiem klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych w Białymstoku o nowoczesnym wystroju. To doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju oficjalnych wydarzeń biznesowych.

Zachęcamy do organizacji konferencji w Hotelu 3 Trio w Białymstoku
- poznaj naszą ofertę.

 

                                                              Zobacz Hotel 3Trio w serwisie mojekonferencje.pl

conference

Konferencje
w Białymstoku

Wszystkie sale konferencyjne w hotelu wyposażone są w sprzęt niezbędny do efektywnego przeprowadzenia prezentacji czy konferencji - projektory, system nagłośnienia, mikrofony, monitory i flipcharty. Na życzenie organizatorów zadbać możemy o dodatkowe wyposażenie w zależności od potrzeb danej konferencji. W obiekcie dostępne jest szybkie łącze WiFi.

 

 

Konferencje <br> w Białymstoku
business
customer

Dowolna konfiguracja

Udostępniamy 800 m2 powierzchni konferencyjnej, która może przyjąć do 700 osób. Zaletą wszystkich naszych sal konferencyjnych jest ich naturalne oświetlenie z możliwością pełnego zaciemnienia. Organizując konferencje w Białymstoku, Hotel 3 Trio będzie doskonałym wyborem.

 

Sprostamy każdym wymaganiom

Zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną, aby każde spotkanie przebiegło bez zakłóceń i na najwyższym poziomie. Nasze sale konferencyjne w Białymstoku wybierane są przez polskie i zagraniczne firmy. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, których pozytywne opinie najlepiej świadczą o naszym profesjonalizmie w zakresie organizacji konferencji. Białystok to piękne miasto, otwarte na nowe działania i wydarzenia. Nie inny jest Hotel 3 Trio, który posiada doskonałe warunki do organizacji konferencji w Białymstoku.

8 sal konferencyjnych
700 miejsc dla gości
800 metrów powierzchni
Sala Glamour

Sala Glamour

Naszą najbardziej reprezentatywną salą konferencyjną jest sala Glamour o powierzchni 206 m2 i wysokości 4 m, na którą można wjechać wozem strażackim przez drzwi o wymiarach 3 x 4 m. Sala Glamour posiada własne patio i przestronny ogród, idealny na garden party.

Jako jedyny hotel w mieście posiadamy wideoterminal full HD do obsługi wideokonferencji poprzez szyfrowane łącze - doskonałe narzędzie do przeprowadzania rozmów, posiedzeń i negocjacji na odległość.

Oferty specjalne

Atrakcyjne cenowo pakiety oraz aktualne promocje
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij